O nas

Filozofia firmy Artens

ARTENS to firma reklamowo-produkcyjna powstała w 2005 roku. Produkujemy i projektujemy wszelakie torby na zakupy (polipropylenowe, z włókniny, z bawełny), torby reklamowe, ekologiczne (eko torby) w tym bawełniane (więcej o ekotorbach na naszej stronie: www.greenteam.com.pl), a także kosmetyczki. Dodatkowo szyjemy torby z filcu, z plandek, z bannerów, poliestrowe, worki poliestrowe (worki szkolne, worki sportowe). Równolegle z działalnością tekstylną zajmujemy się importem i produkcją gadżetów reklamowych, materiałów POS i materiałów poligraficznych. Wyznajemy filozofię trwalej i partnerskiej współpracy.
W celu zaspokojenia Państwa oczekiwań oferujemy materiały i usługi najwyższej jakości za rozsądną cenę. Aby to osiągnąć, na bieżąco monitorujemy świat mody i reklamy BTL, uczymy się nowych rozwiązań oraz systematycznie wprowadzamy własne. To co dla innych będzie możliwe, dla nas już jest.

Powody dla których warto z nami nawiązać współpracę:

  • nasza kreatywność zapewni atrakcyjne rozwiązania tak aby Twoja firma dysponowała ciekawymi gadżetami na każdą okazję
  • nasze kilkuletnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalny serwis
  • nasza terminowość zapewnia dostawę towaru w odpowiednim dla Ciebie czasie i miejscu
  • nasza dyspozycyjność gwarantuje, że nasi pracownicy będą do dyspozycji Twojej firmy o każdym czasie i w każdym miejscu, gdy będziesz tego potrzebował
  • nasza wszechstronność pozwala na wyprodukowanie każdego nawet unikalnego gadżetu w jak najkrótszym możliwym czasie i wyjątkowo atrakcyjnej cenie dzięki zaawansowanej współpracy z fabrykami z Dalekiego Wschodu oraz polskimi producentami.

Nasz zespół to młodzi, ambitni specjaliści, którzy doświadczenie zdobywali pracując dla agencji reklamowych, drukarni, studiów graficznych, firm handlowych. Gwarantuje to Państwu, że agencja reklamowa ARTENS dostarczy Wam usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!